Протоколи, рішення, постанови комісії з Виборчої діяльності

ПОСТАНОВА від 22.12.2020 року № 61 Про дострокове припинення повноважень депутата Міловської селищної ради і визначення наступного

ПОСТАНОВА від 20.11.2020 року № 60 Про скликання першої сесії Міловської селищної ради Старобільського району Луганської області

ПОСТАНОВА від 20.11.2020 року № 59 Про реєстрацію обраних депутатів Міловської селищної ради Старобільського району Луганської області

ПОСТАНОВА від 13.11.2020 року № 58 Про відмову від депутатського мандату і визначення наступного депутата

ПОСТАНОВА від 13.11.2020 року № 57 Про відмову від депутатського мандату і визначення наступного депутата

ПОСТАНОВА від 13.11.2020 року № 56 Про реєстрацію обраних депутатів Міловської селищної ради Старобільського району Луганської області

ПОСТАНОВА від 13.11.2020 року № 55 Про реєстрацію обраного Міловського селищного голови Старобільського району Луганської області

Голосування внутрішньо переміщених осіб

ЗВІТ про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата в деутутати, кандидата на посаду сільського, селищного,міського голови Кошута Ю.О.

ЗВІТ про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата в деутутати, кандидата на посаду сільського, селищного,міського голови Лукянцов П.П.

ЗВІТ про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата в деутутати, кандидата на посаду сільського, селищного,міського голови Савченко О.П.

ПРОТОКОЛ Про результати виборів депутатів Міловської селищної ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі

ПРОТОКОЛ Про підсумки голосування з виборів депутатів Міловської селищної ради у межах територіального виборчого округу № 4

ПРОТОКОЛ Про підсумки голосування з виборів депутатів Міловської селищної ради у межах територіального виборчого округу № 3

ПРОТОКОЛ Про підсумки голосування з виборів депутатів Міловської селищної ради у межах територіального виборчого округу № 2

ПРОТОКОЛ Про підсумки голосування з виборів депутатів Міловської селищної ради у межах територіального виборчого округу № 1

ПРОТОКОЛ Про результати голосування з виборів Міловського селищного голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі

ПРОТОКОЛ від 25.10.2020 року № 16 про встановлення підсумків голосування та результатів місцевих виборів дільничних виборчих комісій №№ 440240-440256

ПРОТОКОЛ від 21.10.2020 року № 15 "Про отримання виборчих бюлетенів з виборів депутатів Старобільської районної ради, протоколів про підсумки голосування з виборів депутатів Старобільської районної ради, агітаційних плакатів місцевих організацій політичних партій-об'єктів виборчого процесу, від Старобільської районної територіальної виборчої комісії Луганської області"

ПОСТАНОВА від 21.10.2020 року № 51 "Про зміни в складі в дільничних виборчих комісіях №№ 440240-440256 Старобільський район Луганська область

ПОСТАНОВА від 19.10.2020 року № 50 "Про делегування членів комісії для отримання виборчих бюлетенів з виборів депутатів Старобільської районної ради, бланків протоколів дільничних виборчих комісій "Про підрахунок голосів виборців на виборчий дільниці з виборів депутатів" від Старобільської районної територіальної виборчої комісії Луганської області"

ПОСТАНОВА від 19.10.2020 року № 48 "Про зміни в складі в дільничних виборчих комісіях №№ 440245, № 440247, № 440250 Старобільський район Луганська область"

ПОСТАНОВА від 19.10.2020 року № 47 "Про реєстрацію офіційних спостерігачів від Лазуренка Сергія Олексійовича, кандидата на посаду Міловського селищного голови Старобільського району Луганської області, на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року"

ПОСТАНОВА від 19.10.2020 року № 45 "Про реєстрацію офіційних спостерігачів від Громадської організації "Центр Сучасних змін" на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року"

ПОСТАНОВА від 19.10.2020 року № 44 "Про реєстрацію офіційних спостерігачів від Кошути Юрія Олександровича, кандидата на посаду Міловського селищного голови Старобільського району Луганської області, на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року"

ПОСТАНОВА від 19.10.2020 року № 43 "Про реєстрацію офіційних спостерігачів від Луганської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року"

ПОСТАНОВА від 19.10.2020 року № 42 "Про реєстрацію офіційних спостерігачів від Лукянцова Павла Петровича, кандидата на посаду Міловського селищного голови Старобільського району Луганської області, на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року"

ПОСТАНОВА від 16.10.2020 року № 40 "Про делегування членів комісії для отримання виборчих бюлетенів, бланків протоколів від підприємства-виготовлювача"

ПРОТОКОЛ від 19.10.2020 року № 14 "Про отримання виборчих бюлетенів з виборів депутатів Міловської селищної ради, Міловського селищного голови, протоколів про підрахунок голосів виборців, агітаційних плакатів місцевих організацій політичних партій - об'єктів виборчого процесу, від підприємства-виготовлювача".

ПОСТАНОВА від 16.10.2020 року № 39 "Про затвердження складу комісії на списання товарно-матеріальних цінностей"

ПОСТАНОВА від 16.10.2020 року № 38 "Про зміни в складі в дільничних виборчих комісіях №№ 440240-440256 Старобільський район Луганської області"

ПОСТАНОВА від 09.10.2020 року № 34 "Про утворення дільничних виборчих комісій, виборчих дільниць №№440240-440256 з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року"

Додаток № 17 до постанови від 09.10.2020 року № 34