Підготовчі роботи до всеукраїнського перепису населення у 2020 році

Дата: 11.09.2019 09:20

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 квітня 2008 року № 581-р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення» (зі змінами), з метою належної організації підготовки поновлюється виконання комплексу підготовчих робіт до Всеукраїнського Перепису населення-2020 ( далі ВПН-2020). У продовж поточного року на рівні смт. Мілове мають бути виконані такі підготовчі роботи:

• Упорядкування назв вулиць, провулків тощо, номерів кварталів, будинків і квартир тощо.

• Перевірка стану адресного господарства, а саме наявність аншлагів (табличок із назвами вулиць, номерів будинків) на житлових та нежитлових будинках та наявність на аншлагах нових назв вулиць, які були перейменовані на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

З метою забезпечення належного проведення підготовчих робіт до ВПС-2020 у відділі статистики у Міловському районі працює фахівець з перепису, який має службове посвідчення та суцільним обходом вулиць, провулків,перевіряє наявність номерних знаків на будинках , наявність аншлагів (табличок із назвами вулиць). У зв’язку з проведенням цієї роботи звертаємося до всіх жителів селища Мілове з проханням, якщо хтось у зв’язку з ремонтними роботами зняли номерний знак або аншлаг на своїй будівлі то прикріпити в найкоротший час, якщо відсутні знаки та є можливість придбати ці знаки то придбайте будь ласка, якщо не має можливості придбати то можна зробити надпис фарбою за допомогою трафарету на хвіртці або на паркані де Вам зручно.

Сподіваємось на Вашу допомогу і дякуємо за порозуміння.

Начальник відділу статистики

у Міловському районі                                                          Клавдія САМОХВАЛОВА