До відома населення Міловського району!

Дата: 18.10.2019 11:31

03 жовтня 2019 року на сторінці Офіційного інтернет-представництва Президента-України- https://petition.president.gov.ua ,  була оприлюднена петиція № 22/075218-еп ,  та розпочате голосування, щодо вирішення вказанного питання. В якій говориться:

« До серпня 2018 року мешканці сіл Діброва, Благодатне, Микільське, Шелестівка Міловського району, Луганської області мали можливість їздити до районного центру смт. Мілове для отримання соціальних послуг та в протилежному напрямку по автомобільній дорозі.
З серпня 2018 року по незрозумілим причинам відрізок автошляху Т 1307 довжиною 2 км. між с. Зоринівка та смт. Мілове був закритий з боку України.
Закриття автошляху Т 1307 створило суттєві незручності для мешканців зазначених населених пунктів, адже щоб добратися до районного центру, щоб отримати соціальні послуги, замість 12 км необхідно проїхати в об’їзд майже 50 км……..».