Розгляд звернень громадян

Дата: 31.01.2020 13:14

Розгляд звернень громадян та запитів про надання інформації

Розгляд звернень громадян та запитів на публічну інформацію – один із основних напрямків діяльності органів прокуратури України, за допомогою якого, кожен пересічний громадянин нашої держави, може звернутися за захистом свої прав та інтересів, гарантованих Конституцією України.

Так, до Міловського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області протягом 2019 року надійшло 31 звернення з яких: 22 - спрямовано до інших відомств для вирішення, 1 повернуто, по 2 звернення задоволено та по 6 зверненням надано роз’яснення.

Крім цього на особистому прийомі громадян протягом 2019 року, прокурорами Міловського відділу Старобільської місцевої прокуратури прийнято 23 особи, яким протягом встановленого законодавством України строку надані роз’яснення.

Повторні звернення до Міловського відділуСтаробільської місцевої прокуратури протягом означеного періоду не надходили.

Прокурор Міловського відділу

Старобільської місцевої прокуратури                                               Н.С.Зиско