До 4 років позбавлення волі

Дата: 19.12.2019 13:59

До 4 років позбавлення волі засуджено жителя села Великоцьк Міловського району, який здійснював крадіжки у односельців

Міловським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальних провадженнях за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, 3 ст. 185 КК України.

Встановлено, що протягом 2019 року мешканець села ВеликоцькМіловського району вчинив ряд тяжких корисливих злочинів проти власності (крадіжок) поєднаних з проникненням у подвір’я та житло громадян.

За результатами судового розгляду крадія визнано винним у вчиненні інкримінованих злочинів. ВирокомМіловського районного суду Луганської області обвинуваченому призначено покарання у вигляді4 років позбавлення волі.

Довідково: на даний час вирок не набрав законної сили, оскільки  триває строк апеляційного оскарження (30 днів із дня проголошення вироку).

Заступник начальника Міловського відділу

Старобільської місцевої прокуратури                                                                             Д.Надрага