Дата: 02.01.2019 15:42

Одним із основних напрямків діяльності органів прокуратури України є нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Міловським відділом Старобільської місцевої прокуратури постійно проводяться перевірки дотриманням правоохоронними органами Міловського району вимог законодавства під час адміністративного затримання осіб та застосування заходів примусового характеру.

Так протягом минулого періоду 2018 року Міловським відділом Старобільської місцевої прокуратури на даному напрямку діяльності проведено 61 перевірку дотримання вимог законодавства правоохоронними органами під час обмеження волі громадян.

За результатами проведених перевірок та виявлених порушень вимог законодавства у 2018 році, Міловським відділом Старобільської місцевої прокуратури внесено 9 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 13 посадових осіб.

Прокурор Міловського відділу Старобільської місцевої прокуратури

юрист 1 класу   Зиско Н.С.