Мешканця Міловського району судитимуть за незаконне придбання, виготовлення та зберігання особливо небезпечного наркотичного засобу у особливо великих розмірах

Дата: 02.01.2019 15:57

Фото без описуМіловським відділом Старобільської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання, виготовлення та зберігання особливо небезпечного наркотичного засобу канабісу без мети збуту, у особливо великих розмірах за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 309 КК України.

За результатами досудового розслідування встановлено, що мешканець  Міловського району нарвав рослини коноплі, які переніс за місцем свого мешкання, де висушив і зберігав з метою особистого вживання без мети збуту.

На даний час обвинувальний акт в кримінальному провадження спрямовано до суду.

Довідково: санкція ч.3 ст. 309 КК України передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Заступник начальника Міловського відділу

Старобільської місцевої прокуратури    Д.Надрага