Щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля» та День благоустрою на території Міловської селищної територіальної громади

Дата: 13.04.2021 09:04

Квітень оголошено місяцем благоустрою на території Міловської селищної територіальної громади згідно рішення виконавчого комітету Міловської селищної ради № 43 від 31.03.2021 року.
Міловська селищна рада докладає максимум зусиль для того, щоб зробити громаду затишнішою та чистішою.
У рамках місячника протягом цього тижня проводились роботи з благоустрою об'єктів населених пунктів Міловської селищної територіальної громади. Зокрема, прибирання узбіччя доріг, вулиць, братських могил, пам’ятних знаків, кладовищ від сухостою та сміття.
Кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.