Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Дата: 29.04.2021 16:48

29.04.2021 р. відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Міловської селищної ради під головуванням селищного голови, Олега Савченка. У її роботі взяли участь керівники комунальних підприємств, паливно-енергетичного комплексу, освіти та райавтодору.

Основне питання, яке було обговорене на  черговому засіданні комісії стосувалося стану забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення Міловської селищної територіальної громади та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої гострої респіраторною хворобою COVID-19 (корона вірус SARS-CoV-2). З доповіддю виступив селищний голова. В обговорені питання взяв участь начальник управління освіти, культури, молоді та спорту селищної ради.

Комісією прийнято рішення про введення на території Міловської селищної територіальної громади додаткових протиепідемічних заходів та обмежень до 10 травня 2021 року.

Протокол № 5 від 29.04.2021 року засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Міловська селищна рада