Президент України Володимир Зеленський відвідав меморіальний комплекс "Україна-визволителям"

Дата: 11.05.2021 08:48

8 травня, під час робочої поїздки до Луганської області Президент Володимир Зеленський відвідав меморіальний комплекс «Україна – визволителям» у смт Міловому.
З нагоди Дня пам’яті та примирення та напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Глава держави поклав квіти до Вічного вогню та вшанував загиблих у боях за рідну землю.
Пам'ять воїнів ушанували також очільник області Сергій Гайдай, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, його заступники й посли країн «Великої сімки» та ЄС, які прибули на Луганщину разом з Володимиром Зеленським.
Глава держави також оглянув Дзвін Пам'яті на території меморіалу. Це перший з чотирьох дзвонів, встановлення яких Володимир Зеленський ініціював рік тому. Чотири дзвони символізуватимуть пам’ять про загиблих та примирення між країнами – учасницями Другої світової війни: Дзвін Пам'яті в Міловому, Дзвін Перемоги на Закарпатті, а також Дзвін Миру в Донецьку та Єдності – у Сімферополі, які будуть встановлені після повернення тимчасово окупованих територій під контроль України.
Президент поспілкувався з місцевими мешканцями та привітав їх з прийдешнім Днем перемоги над нацизмом. Жителі Мілового зазначили, що Володимир Зеленський – перший Глава держави, який завітав до них, та запросили приїжджати ще.
Зазначаємо, що це вже другий візит Президента на Міловщину.