Капітальний ремонт Міловської центральної лікарні продовжується

Дата: 13.05.2021 07:52

У центральній лікарні Міловської селищної ради в рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» продовжуються роботи з виконання двох комплексних проєктів «Капітальний ремонт Міловського районного територіального медичного об'єднання», який включає в себе: «Капітальний ремонт будівлі поліклініки Міловського районного територіального медичного об’єднання», «Капітальний ремонт будівлі інфекційного відділення» і «Капітальний ремонт будівлі хірургічного відділення».
На сьогоднішній день ремонтні роботи в приміщенні поліклініки виконані на 94,1%, ремонтні роботи хірургічного та інфекційного відділення виконано на 58 %.
У зв’язку з продовженням дії карантину та пов’язаних із ним обмежень, встановлених Кабінетом Міністрів України для запобігання поширенню на території України короновірусної хвороби (COVID-19), підписано додаткову угоду щодо продовження строку виконання робіт до 31 жовтня 2021 року. Про це повідомили сьогодні підрядник ТОВ «КАСКАД-СД» та головний лікар Ірина Смирнова під час виїзної наради, яку провів селищний голова Олег Савченко.
Під час наради було узгоджено план першочергових робіт на які Міністерство фінансів України надало додаткове фінансування у розмірі 10% від загальної вартості проекту (700 тис.грн. на будівлю поліклініки, інфекційного та хірургічного відділення окремо).
Підрядник продовжує активно працювати. У жовті планується завершення ремонтних робіт всіх об’єктів.
Медики відзначають, що створення сучасних відділень виведе нашу лікарню на зовсім інший рівень. Будуть створені більш сучасні умови як для медиків, так і для пацієнтів.