Міловський відділ Старобільської окружної прокуратури Луганської області інформує: Усунення порушень закону при виконанні судових рішень у кримінальних справах завжди на контролі прокуратури

Дата: 24.05.2021 08:31

Міловським відділом Старобільської окружної прокуратури Луганської області постійно здійснюється нагляд за дотриманням законодавства при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Так проведеною у квітні 2021 року перевіркою в діяльності відділення поліції №2 Старобільського РУП ГУНП в Луганській області виявлено порушення працівниками поліції вимог законодавства при виконанні кримінальних покарань у виді арешту та позбавлення волі, по яких засуджені особи на момент набрання вироку законної сили не перебували під вартою.

З метою усунення виявлених порушень, Старобільською окружною прокуратурою внесено вказівку, для розгляду із вжиттям відповідних заходів щодо усунення виявлених під час перевірки порушень.

Прокурор Міловського відділу

Старобільської окружної прокуратури                                 Олексій ДУБОВИК