Головне управління ДПС у Луганській області інформує: Місцеві бюджети Луганщини отримали 5,5 млн гривень від ліцензування алкоголю, тютюну та пального

Дата: 07.06.2021 08:27

За січень – травень 2021 року казна Луганської області поповнилася на 5,5 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Луганській області.

Станом на перше червня 2021 року на Луганщині здійснюють діяльність 1340 суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право оптової, роздрібної торгівлі алкогольними напоями,  тютюновими виробами та пальним.

У січні-травні 2021 року видано 1374 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, 94 ліцензії на право оптової, роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального.

В той же час, у січні-травні анульовано 227 ліцензій, з яких 10– за порушення законодавства в частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Головне управління ДПС у Луганській області