«Обдаровані діти Міловщини» 2021

Дата: 08.06.2021 14:00
Кількість переглядів: 289

Віддай людині крихітку себе,

за це душа наповнюється світлом

Л. Костенко

 

Кожна обдарована дитина - індивідуальність, яка потребує особливого підходу. Недарма видатні діячі нашої держави надавали виняткового значення формуванню розумового потенціалу українського громадянства, вважаючи, що тільки еліта може просувати суспільство й державу до висот досконалості. І наше завдання полягає в тому, щоб дбайливо плекати талант.

         З метою підтримки та заохочення талановитих та обдарованих дітей діє програма «Обдаровані діти Міловщини» на 2020-2025 роки», яка затверджена рішенням сесії Міловської селищної ради від 23 грудня 2020 року № 2/39. Згідно Положення про преміювання одноразовою стипендією обдарованих дітей за досягнуті успіхи в учнівських олімпіадах із навчальних предметів, інтелектуальних, мистецьких, творчих та літературних конкурсах, фестивалях, фестивалях-конкурсах, науково-дослідницьких роботах, спортивних заходах на 2021 - 2025 роки 18 травня 2021 року відбулося засідання організаційного комітету із присудження премії обдарованим дітям за досягнуті успіхи в учнівських олімпіадах із навчальних предметів, інтелектуальних, мистецьких, творчих та літературних конкурсах, науково-дослідницьких роботах, спортивних заходах.

За підсумками розгляду наданих матеріалів членами оргкомітету прийнято відповідне рішення щодо виплати Стипендії за досягнуті успіхи учням та вихованцям закладів освіти:

- Зіньківський Олександр учень 6 класу Зориківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»;

- Кочугура Софія - учениця 7-А класу Міловського ліцею, І місце у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір», ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Український сувенір» у ІІ віковій категорії;

- Величко Анастасія – учениця 11 класу Великоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» у ІІ віковій категорії;

- Прищепа Олександра - учениця 3 класу Морозівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» у І віковій категорії;

- Степанова Анастасіявихованка гуртка «Чарівний клаптик» Міловського ЦПР, ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»;

- Сакун Олексій учень 4-А класу Міловського ліцею, ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» у номінації «Сюжетна композиція»;

- Титаренко Ігор учень 3 класу Морозівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» у номінації «Новорічний подарунок»;

- Чеча Єлизавета учениця 10 класу Новострільцівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» у номінації «Стилізована ялинка»;

- Мілов Артьом – учень 6 класу Мусіївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» у номінації «Новорічна композиція»;

- Іванець Кирило учень 5 класу Мусіївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» у номінації «Новорічна композиція»;

- Хрипченко Даніл учень 2 класу Зориківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» у номінації «Стилізована ялинка»,            ІІІ місце у Всеукраїнському різдвяно-новорічному конкурсі «Новорічна композиція» у номінації «Стилізована ялинка»;

- Азімов Саїд учень 5 класу Микільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» у номінації «Новорічний вінок»;

- Єрмаков Микита, Кротько Андрій, Савенко Дар’я вихованці гуртка «Майстерня творчості» Великоцького закладу загальної середньої освіти      І-ІІІ ступенів, ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» у номінації «Новорічний подарунок»;

- Мороз Каріна, Кетриш Катерина, Кувічка Дар’я, Дедюхін Денис, Мішура Ірина - учні 11 класу Міловського ліцею, І місце в обласному етапі                             ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням-2021, у номінації «Історія України і державотворення»;

- Соляник Дар’я – учениця 11 класу Зориківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, ІІІ місце в обласному етапі                              ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням-2021, у номінації «Історія України і державотворення»;

- Коломієць Владислав, Нотченко Артем - учні 9 класу Новострільцівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів,             ІІ місце в обласному турі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» в напрямі «Козацькому роду – нема переводу» (колективна робота «Луганщина – козацька земля України»);

- Соляник Аліна, Соляник Тетяна, здобувачі освіти 8 класу Морозівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, ІІІ місце в обласному турі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» в напрямі «Із батьківської криниці» (колективна робота «Історія однієї пісні»);

- Кусакова Анастасія – учениця 9 класу Міловського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, І місце у Всеукраїнському онлайн - конкурсі соціального плакату (банеру) з фінансової грамотності на тему «Обізнаний – організований – ощадливий»;

- Чмирьова Вікторія – учениця 8 класу Микільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Моя країна – Україна», у номінації «Живий світ»;

- Зубковська Аліна – учениця 9 класу Микільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Моя країна – Україна», у номінації «Живий світ»;

- Бережна Анна, Ляшенко Маргарита, Борисов Кіріл, Коробєйник Лада - учні класу сольний спів, вихованці комунального закладу позашкільної освіти «Мистецька школа Міловської селищної ради», ІІІ місце в обласному огляді-конкурсі серед вокальних ансамблів великого складу старшої вікової категорії;

- Сідорова Єлізавета учениця класу образотворчого мистецтва, вихованка комунального закладу позашкільної освіти «Мистецька школа Міловської селищної ради», ІІ місце в обласному конкурсі художньої творчості серед учнів художніх шкіл на тему «Співочий всесвіт» у                    І молодшій віковій категорії;

- Соляник Тетяна учениця класу образотворчого мистецтва, вихованка комунального закладу позашкільної освіти «Мистецька школа Міловської селищної ради», ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Обдарована молодь-2021» у номінації  «Графіка»;

- Дубініна Софія - учениця класу образотворчого мистецтва, вихованка комунального закладу позашкільної освіти «Мистецька школа Міловської селищної ради», І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Обдарована молодь-2021» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»;

 - Бібік Кіра - вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Міловська ДЮСШ», І місце у чемпіонаті Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 20 років;

- Коробєйник Лада - вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Міловська ДЮСШ», ІІ місце у чемпіонаті Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 20 років;

- Бібік Кіра - вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Міловська ДЮСШ», ІІ місце у чемпіонаті Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 12 років;

- Фатєєв Арсеній - вихованець КПНЗ «Міловська ДЮСШ», ІІ місце у чемпіонаті Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до          12 років;

- Бібік Ігор - вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Міловська ДЮСШ», І місце у чемпіонаті Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат;

 - Ляшенко Максим - вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Міловська ДЮСШ», І місце у чемпіонаті Луганської області з класичного пауерліфтингу (жиму лежачі) серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок у ваговій категорії 66 кг;

- Крупка Сергій - вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Міловська ДЮСШ», І місце у чемпіонаті Луганської області з класичного пауерліфтингу (жиму лежачі) серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок у ваговій категорії 105 кг;

- Фоменко Максим - вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Міловська ДЮСШ», ІІІ місце у чемпіонаті Луганської області з класичного пауерліфтингу (жиму лежачі) серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок у ваговій категорії 74 кг;

- Звоников Максим - вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Міловська ДЮСШ» - І місце у Чемпіонаті Луганської області з боксу, в віковій групі 2005-2006 року народження (вагова категорія 63 кг);

- Добринін Артем - вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Міловська ДЮСШ» - ІІ місце у Чемпіонаті Луганської області з боксу серед юніорів та юнаків в віковій групі 2005-2006 року народження (вагова категорія 60 кг);

- Гавриленко Кирило - вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Міловська ДЮСШ» - ІІ місце у Чемпіонаті Луганської області з боксу серед юніорів та юнаків у віковій групі 2005-2006 року народження ( вагова категорія 80 кг);

- Горбаньов Алєксандр - вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Міловська ДЮСШ» - ІІІ місце у Чемпіонаті Луганської області з боксу серед юніорів та юнаків у віковій групі 2007-2008 року народження ( вагова категорія 40 кг);

- Куркіна Анастасія - вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Міловська ДЮСШ», ІІ місце у Чемпіонаті України з боксу серед юніорок у ваговій категорії 52 кг (м. Ужгород);

          - Медведєва Євгенія - вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Міловська ДЮСШ», ІІ місце у Чемпіонаті України з боксу серед юніорок у ваговій категорії 75 кг (м. Ужгород);                                      

- команда вихованців комунального позашкільного навчального закладу «Міловська ДЮСШ» - І місце у Чемпіонаті Луганської області з волейболу серед команд юнаків 2004-2005 року народження та молодше;

- команда вихованців комунального позашкільного навчального закладу «Міловська ДЮСШ» - ІІ місце у Чемпіонаті Луганської області з футзалу серед дівчат 2005 року народження і молодше;

- команда вихованців комунального позашкільного навчального закладу «Міловська ДЮСШ» - ІІІ місце у Чемпіонаті Луганської області з волейболу серед дівчат 2008 року народження та молодше.

Загальна сума виплат – 36 400,00 грн.

Перемоги юних талантів є стартовим майданчиком для їхнього творчого, інтелектуального, спортивного та духовного зросту.

          І добре, коли в цей час поряд з учнями, які підіймаються по власним сходинкам успіху, йдуть творчі, активні колективи вчителів,тренерів, батьків, однолітків. Нових Вам відкриттів, перемог та здійснення мрій!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь