Головне управління ДСНС України у Луганській області повідомляє: Запрошуємо на роботу

Дата: 18.06.2021 14:45

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області запрошує на роботу на вакантні посади:

1. Голова лікарсько-експертної комісії;

2. Провідний фахівець  лікарсько-експертної комісії.

Завдання та обов'язки за посадами:

- проведення заходів з медичного забезпечення (лікувально-профілактичних, санітарно-гігієничних, протиепідемічних заходів, заходів з медичного постачання, санітарно-курортного лікування, медико-психологічної реабілітації);

- організація проведення періодичних медичних оглядів;

- проведення аналізу захворюванності та розроблення заходів щодо її зниження;

- забезпечення своєчасного та якісного виконання наказів, розпоряджень та директив Голови ДСНС України, доручень керівництва ДСНС України та начальника Головного управління;

- здійснення організаційно-методичного керівництва структурних підрозділів Головного управління.

Вимоги до кандидата:

Кваліфікаційні вимоги: вища медична освіта та освіта у галузі управління охороною здоров'я.

Спеціальний досвід роботи:  з досвідом роботи не менш 1 року.

Навики: знання сучасних інформаційних технологій, впевнений користувач ПК (MS Office, MS Word, MS Excel).

Особистісні якості: вміння обґрунтовувати власну позицію, досягати кінцевих результатів, вирішувати комплексні завдання, організація і контроль роботи, вміння працювати в команді, аналітичні здібності, дисципліна і системність, самоорганізація та орієнтація на розвиток, дипломатичність та гнучкість, вміння працювати в стресових ситуаціях.

Режим роботи:

понеділок — четвер з 08-00 до 17-00, п'ятниця — з 08-00 до 16-00, субота, неділя - вихідні

Рівень заробітної плати:

для голови ЛЕК — від 15000,00 грн.

для провідного фахівця — від 11000,00 грн.

Контактна особа: Олійник Микола Анатолійович 050-682-12-05