Відбулись урочистості з нагоди Дня Конституції України та Дня державної служби

Дата: 29.06.2021 10:15

25 червня 2021 року в центральному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці Конституції України та Дня державної служби.
З привітальним словом виступив заступник голови Міловської селищної ради з питань діяльності виконавчих органів ради Павло Лукянцов. Він привітав присутніх зі святами та побажав всім миру і взаєморозуміння, доброго здоров’я, родинного благополуччя та успіхів!
З нагоди Дня Конституції України та Дня державної служби України за багаторічну і сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, представників трудових колективів, керівників фермерських господарств нагороджено грамотами Міловської селищної ради.
Гарного настрою та позитивних емоцій додали присутнім творчі колективи Великоцького, Новострільцівського, Зориківського сільських Будинків культури та Центру позашкільної роботи.