Реконструкція меморіалу «Україна - визволителям» в смт Мілове йде за планом

Дата: 05.07.2021 08:40

Реконструкція меморіалу «Україна - визволителям» в смт Мілове розпочалася з 07.06.2021 року підрядником Підрядник ТОВ «Вінас-строй» за кошти державного бюджету в сумі 24 524 193, 85 грн.
За період виконання робіт підрядником виконано роботи, а саме:
1. Було проведено заливку цементною суміщу постаменту Братської могили, вічного вогню та гармати.
2. Проведено демонтаж 27 пілонів, а також заливку цементною суміщу по відновленню їх фундаментів.
3. Проведено розпланування під прокладання плиткового покриття з поребриком по прохідним доріжкам навколо Меморіалу, а також братської могили, вічного вогню та пілонів.
4. Виставлено ліса для очистки та пайки тріщин пам’ятнику, а також проводяться роботи по закріпленню основи та заливки опорних стінок самого монумента.
В подальшому продовжуватимуться роботи з очищення пам’ятника, по відновленню музею, укладання плиткового покриття, розкопка ґрунту піл прокладання водогону для поливу газону, установка нових пілонів, монтаж (укладання) граніту Братської могили, вічного вогню, гармати та Меморіалу, а також благоустрій та устаткування для озеленення території Меморіалу «Україна – визволителям».