Проведення Всеукраїнського форуму для представників молодіжних консультативнодорадчих органів

Дата: 13.08.2021 15:05

Із метою обміну досвідом та кращими національними практиками в напрямі розвитку молодіжних консультативно-дорадчих органів в Україні, напрацювання та обговорення політики розвитку молодіжних рад, визначення стратегії розвитку на подальші роки, адвокатування прав молоді через участь в молодіжних консультативно дорадчих органах Міністерством молоді та спорту України спільно з управлінням у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, громадською організацією «Українська асоціація молодіжних рад» у партнерстві з громадською організацією «Молодіжна платформа», за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні інформує про проведення Всеукраїнського форуму для представників молодіжних консультативно-дорадчих органів, що відбудеться з 03 по 05 вересня 2021 року в м. Харкові.

До участі у форумі запрошуються представники молодіжних консультативно-дорадчих органів, а також молодь з ініціативних груп, яка зацікавлена в питаннях розвитку молодіжних рад у громадах.

Під час заходу учасники отримають знання щодо суті, мети та завдань діяльності молодіжних рад в Україні, обговорять та визначать стратегічні напрями розвитку на найближчі роки, а також долучаться до обговорення проєктів нормативно-правових актів щодо діяльності Національної ради з питань молоді, Радників з питань молоді, змін до Типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи.

Реєстрація на форум відкрита до 16 серпня 2021 року (включно) за посиланням: http://surl.li/acfsp.