Віддзвенів перший дзвоник у школах громади

Дата: 01.09.2021 16:32

Початок нового навчального року — символічний крок тисячі учнів в країну знань, мудрості, доброти і людяності.

В цьому році свято пройшло в патріотичному дусі. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий, незвіданий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.

Найбільше переживають діти-першокласники та їхні батьки. Хтось з радістю зустрічає цей день, а хтось сумує про літо, що пішло. Але бути байдужим до цієї дати неможливо.

Шановні учні, педагоги та батьки! Вітаємо вас з прекрасним святом вересня - з Днем знань. Хочемо побажати вам успіхів в процесі освоєння нового, удачі, бадьорості і здоров'я, справжньої дружби і радості відкриттів. Бажаємо школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у майбутньому  житті!

1 вересня — це свято всіх школярів, вчителів, батьків.