Головне управління ДПС у Луганській області інформує: Місцеві бюджети Луганщини отримали 11,2 млн гривень від ліцензування алкоголю, тютюну та пального

Дата: 08.09.2021 15:53

За січень –серпень 2021року казна Луганської області поповнилася на 11,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним. Про це повідомив заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов.

За його словами, станом на перше вересня 2021 року на Луганщині здійснюють діяльність 1363 суб’єкта господарювання, які мають ліцензії на право оптової, роздрібної торгівлі алкогольними напоями,  тютюновими виробами та пальним.

У січні-серпні 2021 року видано 2251 ліцензію на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, 117 ліцензій на право оптової, роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального.

Ігор Ткачов акцентував увагу, що у січні-серпні 2021 року анульовано 313 ліцензій, з яких 14– за порушення законодавства в частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Головне управління ДПС у Луганській області