Управління Державної міграційної служби України в Луганській області інформує: Протидія нелегальній міграції

Дата: 08.09.2021 16:17

Цього року з 01 вересня по 01 жовтня на території Міловської селищної територіальної громади проходять цільові профілактичні заходи під умовною назвою “Мігрант”.

Основною метою операції є запобігання та протидія нелегальній міграції, а також перевірка дотримання іноземцями та особами без громадянства встановлених законом правил перебування в Україні.

Найчастіше порушення іноземцями міграційного законодавства України - це перевищення термінів перебування в Україні, законно перебувати в Україні (для країн з безвізовим порядку в’їзду в Україну)- це 90 днів протягом 180 днів.

Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні  (ч.1 ст. 203 КУпАП) передбачає:

- проживання без документів на право проживання в Україні;

- проживання за недійсними документами, або документами, термін дії яких закінчився;

- працевлаштування без відповідного дозволу на це, якщо необхідність такого дозволу передбачено законодавством України;

- недодержання встановленого порядку пересування і зміни місця проживання;

- ухилення від виїзду з України після закінчення відповідного терміну перебування;

- неприбуття без поважних причин до визначеного місця навчання або працевлаштування після в’їзду в Україну у визначений строк;

- порушення правил транзитного в ’їзду через територію України;

тягне за собою накладення штрафу від 1700 до 5100 грн..

Звертаємо увагу мешканців Міловської селищної територіальної громади на надану інформацію щодо дотримання вимог міграційного законодавства України та у разі наявності відомостей щодо іноземців та осіб без громадянства, які порушують правила перебування в Україні надавати інформацію до Міловського відділу УДМС у Луганській області, а також Старобільського РУП ГУНП в Луганській області.

Оксана ЛІКОЛЬД

начальник Міловського відділу УДМС