Головне управління ДПС у Луганській області інформує: 1) До зведеного бюджету платники Луганщини перерахували понад 5,1 млрд грн податків і зборів; 2) Про отримання Довідки про відсутність заборгованості з платежів

Дата: 09.09.2021 15:23
Кількість переглядів: 426

Фото без опису

1) 

До зведеного бюджету платники Луганщини перерахували понад 5,1 млрд грн податків і зборів

     Як повідомила начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина, протягом січня – cерпня 2021 року платники Луганщини сплатили до зведеного бюджету 5 млрд 166,2 млн гривень. Це на 28,7 відс. або на 1 млрд 151,2 млн грн більше, ніж у січні – серпні минулого року. Таким чином, забезпечується позитивна динаміка надходжень податків і зборів від платників регіону.

     Зокрема, до державної скарбниці надійшло 2 млрд 405 млн гривень. У порівнянні з показниками за аналогічний період 2020 року надходження зросли майже в 1,5 рази або на 703,6 млн гривень.

За її словами, у розрізі основних платежів до державного бюджету надійшло 858,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб та військового збору; 1 млрд 114,6 млн грн податку на додану вартість; 115 млн грн податку на прибуток підприємств; 216,8 млн грн рентної плати за користування надрами загальнодержавного значення, 45,4 млн грн екологічного податку.

    Крім того, від платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування регіону надійшло 2 млрд 605,5 млн грн, що перевищує фактичні надходження за січень – серпень минулого року на 17,7 відс. або на 392,5 млн гривень.

   Ольга Височина зазначила, що спостерігається покращення податкової дисципліни, про що свідчить збільшення сплати податків до бюджету.

   Вона наголосила, що на сучасному етапі розвитку країни, наповнення державного бюджету є складовою загальнодержавної програми безпеки держави та її громадян. Біля 65 відс. дохідної частини Зведеного бюджету України забезпечується за рахунок надходжень, контроль за справлянням яких покладено на ДПС. Виконання покладених на ДПС завдань лежить у площині тісної співпраці з платниками податків.

   «Наша мета – вивести відносини з платниками на новий рівень, який ґрунтується на довірі та партнерстві. У той же час від платників очікуємо прозорого ведення бізнесу та чесної сплати податків», - підкреслила Ольга Височина.

   Вона запевнила, що податківці завжди будуть підтримувати відвертий діалог з бізнесом, в якому кожна сторона може висловити свою позицію. Для податкової служби важлива співпраця з бізнес-асоціаціями, з кожним підприємством, з кожним платником податків.

 

____________________________________________________________________________

 

2) 

Про отримання Довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи

Головне управління ДПС у Луганській області інформує, що наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 № 733, затверджено Порядок надання Довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі – Порядок № 733).

Довідка про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі – Довідка), що надається відповідно до Порядку № 733, формується за відсутності у платника за даними інформаційно-телекомунікаційних систем контролюючих органів податкового боргу, та/або недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (єдиний внесок), та/або іншої заборгованості з платежів (у тому числі розстрочених, відстрочених, реструктуризованих), контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Для отримання Довідки необхідно подати заяву про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі – Заява), за формою згідно з додатком 2 до Порядку № 733.

Заява подається платником (за його вибором):

- у паперовій формі – до державної податкової інспекції за основним місцем обліку такого платника або до відповідного контролюючого органу, уповноваженого здійснювати заходи з погашення податкового боргу (далі – уповноважений орган);

- в електронній формі – на адресу уповноваженого органу через приватну частину Електронного кабінету, розміщеного на офіційному вебпорталі ДПС за посиланням: https://cabinet.tax.gov.ua/.

Вхід до приватної частини Електронного кабінету (особистого кабінету) здійснюється після ідентифікації особи із використанням кваліфікованого електронного цифрового підпису.

Створити та надіслати Заяву можливо у меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету шляхом вибору відповідної електронної форми документа.

В заяві необхідно зазначити:

- обов’язкове посилання на відповідний нормативно-правовий акт, яким передбачено необхідність підтвердження відсутності заборгованості з платежів;

- найменування суб’єкта (підприємства, установи, організації), до якого (якої) Довідку буде подано.

Довідка надається за вибором платника у паперовій або електронній формі, про що він зазначає у Заяві.

Довідка або відмова у наданні Довідки готуються уповноваженим органом протягом 5 робочих днів з дня, наступного за днем отримання Заяви.

Довідку у паперовій формі платник (його законний  або уповноважений представник) отримує безпосередньо в органі, до якого було подано Заяву.

Довідку в електронній формі платник отримує у приватній частині Електронного кабінету.

Строк дії Довідки становить 10 календарних днів з дати її формування.

 

Головне управління ДПС у Луганській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь