На Луганщині СБУ провела контрдиверсійні навчання у районі ООС

Дата: 15.09.2021 19:33

Головне управління Служби безпеки України у Донецькій та Луганській областях провело чергові контрдиверсійні навчання у районі проведення операції Об’єднаних сил. Цього разу - у Сватовому на Луганщині.

За легендою умовні диверсанти вчинили терористичний акт на залізничному вокзалі, підірвавши два вибухових пристрої. Два інші вибухи правоохоронцям вдалося запобігти, завчасно виявивши місця закладення вибухівки.

Перехожих із прилеглої до залізничного вокзалу території оперативно евакуювали.

Тренування відбувалися в умовах, максимально наближених до реальних.

За оцінками координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Донецькій та Луганській областях учасники тренувань успішно відпрацювали алгоритми міжвідомчої взаємодії щодо запобігання диверсійним і терористичним загрозам та навички пошуку і знешкодження вибухових пристроїв, евакуації населення, ліквідації наслідків диверсії.

У тренуваннях взяли участь представники регіональних підрозділів Служби безпеки України, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Відео проведення навчання можно переглянути за посиланням https://fb.watch/81TliOUgex/

Пресслужба СБУ в Луганській області