Платники Луганщини перерахували до бюджетів усіх рівнів понад 2,6 млрд гривень ПДФО

Дата: 29.09.2021 15:21

Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян.

За її словами, протягом січня - серпня 2021 року до бюджетів усіх рівнів надійшло 2 млрд 674,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). Це на 18,1 відс. або на 410,7 млн грн більше ніж у аналогічному періоді минулого року.

Місцеві бюджети отримали 1 млрд 998,6 млн грн ПДФО, що перевищує показники січня - серпня 2020 року на 18,4 відс. або на 310,5 млн гривень.

До державного бюджету за 8 місяців поточного року мобілізовано 675,9 млн грн ПДФО. Цей показник збільшився на 17,4 відс. або на 100,2 млн грн у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

Людмила Хворостян зазначила, що наповнення місцевих бюджетів знаходиться на постійному контролі податкової служби Луганської області, оскільки від цього багато в чому залежить стабільність і стійкість всієї фінансової системи регіону. Важливо, що територіальні громади найбільшу частку податкових надходжень отримують саме за рахунок ПДФО. Ці кошти йдуть на розвиток власної соціально-економічної сфери.

Головне управління ДПС у Луганській області