Головне управління ДПС у Луганській області інформує: Органами ДПС Луганщини проведено 111 перевірок з обігу підакцизних товарів

Дата: 04.10.2021 19:04

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов розповів, що протягом січня – вересня 2021 року податківцями проведено 111 перевірок суб’єктів господарювання з питань дотримання діючого законодавства щодо регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального.

За його словами, в ході проведених перевірок встановлено 82 порушення законодавства, що регулює обіг підакцизних товарів, з яких 27 випадків роздрібної торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими за встановлені мінімальні роздрібні ціни. Загалом, за результатами проведених перевірок донараховано 1 млн 525 тис. гривень.

Головне управління ДПС у Луганській області