Відбувся відкритий турнір з настільного тенісу

Дата: 04.10.2021 19:26
Кількість переглядів: 230

02.10.2021 в КПНЗ Міловська ДЮСШ відбувся відкритий турнір з тенісу настільного присвячений до Дня захисника і захисниць України. Турнір проходив за індивідуальним та командним заліком.

На змагання завітали спортсмени з смт. Новопскова, м. Старобільська, смт. Біловодська. Всього було заявлено 11 чоловік у індивідуальному заліку.Ігри проходили по коловій системі з 5 партій до 3 перемог. За підсумками І місце в індивідуальному заліку посів Бондар Олександр м. Старобільськ, ІІ - місце посів Руденко Дмитро м. Старобільськ , ІІІ- місце посів Сокирка Андрій смт. Біловодськ усі спортсмени були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками.

Після індивідуального заліку проводилися команді зустрічі між 5 командами м. Старобільськ, смт. Біловодськ 1, смт. Біловодськ2, команда Старков та смт. Мілове. За результатами змагань переможцями у командному заліку стала команда смт. Біловодськ 1 ІІ- місце посіла команда м.Старобільськ, ІІІ – місце посіла команда Біловодськ 2 всі команди учасниць були нагороджені медалями грамотами та цінними подарунками.