Головне управління ДПС у Луганській області ІНФОРМУЄ: Місцеві громади Луганщини отримали 316,3 млн грн єдиного податку

Дата: 20.10.2021 15:05

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що протягом січня – вересня поточного року від спрощенців Луганщини до місцевих бюджетів надійшло 316,3 млн гривень.

Вона зазначила, що основна частина надходжень єдиного податку, а це 193,8 млн грн, сплачена фізичними особами – підприємцями, які працюють на спрощеній системі оподаткування. Юридичні особи – платники єдиного податку ІІІ групи сплатили в місцеву скарбницю 25 млн грн, сільськогосподарські товаровиробники – 97,5 млн гривень.

У порівнянні з показниками січня – вересня 2020 року надходження єдиного податку збільшились на 11,9 відс. або на 33,6 млн гривень.

Людмила Хворостян нагадала, що всього за січень – вересень 2021 року до місцевих бюджетів Луганщини надійшло 316,3 млн гривень.

Головне управління ДПС у Луганській області