МОНІТОРИНГ ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ВИМОГ

Дата: 08.11.2021 15:28

6 листопада 2021 року відбувся моніторинг з дотримання протиепідемічних норм в громадських місцях на території Міловської громади.

Робоча група, у складі представника Міловської селищної ради, співробітників Відділення поліції №2 Старобільського районного управління поліції та Держпродспоживслужби, провели рейд-перевірку, щодо дотримання карантинних заходів в закладах громадського харчування та непродовольчих магазинах.

Відповідно до Постанови КМУ 1236  «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  метою перевірки є наявність в працівників та відвідувачів цих закладів сертифікатів про вакцинацію або інший встановлений документ.

У ході проведення моніторингу виявлених порушень не зафіксовано.

Надалі перевірки тривають.