Фахівці з 10 громад Луганщини навчатимуться готувати та реалізовувати проєкти місцевого розвитку

Дата: 16.11.2021 16:15

240 проєктних команд із громад України беруть участь у новій навчальній програмі «Кроки для спеціалістів з управління проєктами 2021» від U-LEAD.

Луганщину у навчальній програмі представлятимуть 30 фахівців з 10 громад.

Йдеться про Лозно-Олександрівську, Лисичанську, Міловську, Новопсковську, Нижньотеплівську, Рубіжанську, Сватівську, Станично-Луганську, Чмирівську, Щастинську громади.

Вони вивчатимуть всі особливості життєвого циклу проєктів та під час онлайн-візиту до однієї з успішних громад ознайомляться з найкращими практиками з управління проєктами.

Ця комплексна навчальна програма створена для спеціалістів з управління проєктами, проєктних менеджерів у територіальних громадах та орієнтована на покриття базової потреби в знаннях: що потрібно знати, щоб готувати та реалізовувати проєкти місцевого розвитку.

Найкращі проєктні заявки, розроблені учасниками, які успішно пройдуть повний цикл програми, отримають право на фінансування за результатами прозорого конкурсу.

За матеріалами сайту Луганської ОДА http://loga.gov.ua/oda/press/news/fahivci_z_10_gromad_luganshchini_navchatimutsya_gotuvati_ta_realizovuvati_proiekti