«Єднаємося проти насильства!»

Дата: 26.11.2021 10:57

В Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками громада Міловщини провела акцію День білої стрічки, під гаслом «Єднаємося проти насильства!»
Біла стрічка-символ проти всіх форм насильства над жінками.
Громадські діячі, депутати, працівники освіти, культури, спорту державні служби долучилися до акції, з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства над жінками.
Великоцький, Зориківський, Морозівський, Стрільцівський та Новострільцівський старостинські округи не залишили цю тему без участі.
Всі небайдужі приєдналися до цієї акції заради створення соціального простору, вільного від насильства та збільшення у мешканців громади розуміння та обізнаності.