Про створення Молодіжної ради

Дата: 26.11.2021 14:39

Рішення Міловської селищної ради восьмого скликання чергової 16 сесії № 16/10 від 22.11.2021 року "Про створення Молодіжної ради при Міловській селищній раді

Що таке Молодіжна рада і чому це має бути цікаво?

Молодіжна рада - це консультативно-дорадчий орган, який буде незалежний у прийнятті рішень та впливатиме на спілкування молоді та органів місцевого самоврядування, підвищення розвитку молодіжного лідерства, залучення молоді до вирішення соціально-економічних питань, питань у сфері культури, спорту, освіти, попередження розповсюдження негативних явищ у молодіжному середовищі. Основною метою її діяльності буде сприяння взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді Міловської селищної територіальної громади, узгодженості їй у вирішенні питань пов’язаних із життям молоді та її участю у всіх сферах життя суспільства.

ЧИМ ЦЕ КОРИСНО САМЕ ТОБІ:

Ти матимеш можливість реально впливати на розвиток своєї громади.

До твоєї думки будуть прислухатися дорослі та влада.

Нові цікаві знайомства та зустрічі.

Набуття досвіду організатора, волонтера.

Однак для ефективної та повноцінної роботи Молодіжної ради потрібно, аби до її складу увійшли найкращі представники молоді Міловської селищної територіальної громади.

Саме тому оголошується конкурсний відбір кандидатів.

Запрошуємо активну, енергійну, ініціативну молодь віком 14-35 років,  представників органів студентського та учнівського самоврядування долучитися до створення Молодіжної ради.

Для участі в установчих зборах необхідно:

Подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, загальноосвітнього навчального закладу або іншого закладу освіти.

До заяви додаються:

• прийняте у порядку, встановленому установчими документами організації, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Молодіжної ради;
  • біографічна довідка делегованого представника із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи;
  • інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
  • інщі документи, які можуть додатково охарактеризувати кандидата (за бажанням)

Пакети документів на участь в установчих зборах приймаються до 10 січня 2022 року (крім вихідних та святкових днів) за адресою:  смт. Мілове, вул. Миру, 40, (ІІ поверх кабінет № 208, 209) або на електронну адресу – economika_milove@ukr.net,  molod_ta_sport.milove40@ukr.net

Установчі збори з формування складу Молодіжної ради Міловської селищної територіальної громади відбудуться 24 січня 2022 року, початок зборів об 10 :00 годині.

Місце проведення: мала актова зала засідань Міловської селищної ради (смт Мілове, вул. Миру, 40, ІІІ поверх).

Відповідальні особи від ініціативної групи за збір заяв, узагальнення наданих документів від кандидатів на вступ до Молодіжної ради

Смішлива Світлана Вікторівна – тел. 0668665598

Моліборський Олександр Миколайович– тел. 0502971383