Головне управління ДПС у Луганській області інформує: Виявлено та припинено аферу на загальну суму 31 млн грн

Дата: 29.11.2021 10:35

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов повідомив, що фахівцями відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом cпільно з Луганською обласною прокуратурою встановлено наступне.

Посадові особи суб’єкта господарювання, реєструючи податкові накладні без фактичного здійснення господарських операцій, скріплюючи їх електронним цифровим підписом, внесли завідомо неправдиві дані – виписали, підписали та зареєстрували в ЄРПН податкові накладні на товари/послуги, які не вироблялись (не виконувались, не придбавались) цим суб’єктом господарювання на загальну суму 31 млн гривень.

За матеріалами відділу Луганською обласною прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення та розпочато кримінальне провадження, що кваліфікується за ч.2 ст. 366 КК України.

Головне управління ДПС у Луганській області