ЗАКЛИКАЄМО ДО ЗБЕРЕЖЕННЯ АРХІТЕКТУРНОЇ ПАМ’ЯТКИ

Дата: 29.11.2021 16:47

За дорученням Президента України Володимира Зеленського за результатами робочої поїздки до Луганської області від 08.05.2020 р. Луганською облдержадміністрацією при взаємодії із селищною радою здійснено організаційні заходи щодо відновлення Меморіального комплексу  "Україна- визволителям".

Вартість проєкту складає 24,5 млн. грн..  Кошти виділені з державного бюджету України. В рамках проекту відреставровані меморіальні блоки, проведено роботи з облицювання гранітними плитами вічного вогню, братської могили, п’єдесталу під гарматою та монументу, очистка та відновлення пам’ятника, гармати. Вздовж пішохідних доріжок встановлені нові освітлювальні прилади та нові елементи зовнішнього підсвітлення. Також  облаштовано газон.

Виходячи з цього звертаємось до  вас, як до свідомих громадян – жителів та гостей селища! Будь ласка, проведіть виховні бесіди з вашими дітьми щодо поведінки на території комплексу. Допоможіть  усвідомити підростаючому поколінню всю значимість цього пам’ятного місця.

Зважаючи на все вище викладене, під час відвідування меморіалу, забороняється:

1. Підійматись на пагорб пам’ятника, спускатись з нього та сидіти на його підйомі;
  2. Бігати, відривати насаджений газон, вигулювати  по ньому домашніх тварин;
  3. Підійматись на п’єдестал під гарматою;
  4. Ходити, сидіти на плитах вічного вогню братської могили.

З метою дотримання громадського порядку та недопущення руйнуванню державної пам’ятки, селищною громадою  направлено листа до відділення поліції №2 Старобільського районного управління поліції з проханням забезпечити щоденне патрулювання та виявлення порушників.

Шановні громадяни нашої громади! Збережімо пам'ять та повагу до загиблих у боях за нашу Батьківщину!