Заходи з нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Дата: 30.11.2021 17:15

30.11.2021 року Старобільським районним сектором № 2 філії Центру пробації в Луганській області організовано засідання круглого столу між організаціями - партнерами у рамках запланованих заходів із проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проходить з 25 листопада по 10 грудня 2021 року.

У заході взяли участь представники Міловського районного центру соціальних служб, управління охорони здоров’я та соціальної сфери Міловської селищної ради, Міловського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та представники Старобільського районного сектору № 2 філії Центру пробації в Луганській області, представники органів поліції.

На даному засіданні був обговорений  план заходів  з проведення  щорічної акції «16 днів проти насильства» у районі, також обговорені спеціальні заходи з попередження насильства у сім’ї, зокрема співпраця з органами місцевого самоврядування з метою ефективного реагування на факти здійснення насильства в сім’ї, покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг.

По закінченні заходу було досягнуто домовленості  про продовження співпраці стосовно заходів запобігання та протидії домашньому насильству або насильства за ознакою статі.