Вручили подарункові набори до Міжнародного дня людей з інвалідністю
Дата: 03.12.2021 15:53
Кількість переглядів: 482
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335565/06f87d1d12d2cf74f7056457e7aa9322.jpg)
3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю
Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства, ставитися з розумінням до проблем і потреб людей з інвалідністю, особливо це стосується дітей з інвалідністю.
В рамках Програми «Міловська родина» на 2021-2024 роки придбано та вручено подарункові набори дітям з інвалідністю Міловської та на виконання міської Програми додаткових гарантій соціального захисту громадян Міловської селищної територіальної громадина 2021-2024 роки особам з інвалідністю І групи по зору надано разову матеріальну допомогу.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335565/1b15397d83ee6ec00ee5e0a90c188e53.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335565/4e5934022a317fb92507b342a4b0a7f2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335565/d9a4d7c3cd5cdd6c692c36499f96018b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335565/e7e93a383ff30edf19880c73852cbef0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335565/875cc059e8b7083bc424f44a8b2129fc.jpg)