Понад 342 млн грн рентної плати за користування надрами – внесок до бюджету платників податків Луганщини

Дата: 22.12.2021 09:37

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що у січні – листопаді 2021 року до Зведеного бюджету України надійшло 342,6 млн грн рентної плати за користування надрами. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 199,5 млн грн або більш ніж в 2 рази.

Вона зазначила, що також за цей час до бюджетів усіх рівнів перераховано рентної плати:

- за спеціальне використання води – 30 млн грн;

- за спеціальне використання лісових ресурсів – 9,9 млн грн;

- за користування радіочастотним ресурсом України – 299,5 тис. гривень.

Людмила Хворостян нагадала, що відповідно до Податкового кодексу України рентна плата складається з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин, рентної плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України, рентної плати за спеціальне використання води, рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України.

Головне управління ДПС у Луганській області