Відбувся ІІІ обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 28.12.2021 15:02

11 грудня 2021 року відбувся ІІІ обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Цьогоріч учасниками цих Конкурсів стала і команда учнів закладів загальної середньої освіти Міловської селищної ради. Здобувачі освіти нашої громади показали ґрунтовні знання з української мови та літератури. Переможцями обласного етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали Лукянцова Орина, учениця10 класу Міловського ліцею та Рубан Іванна,учениця 11 класу Зориківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, які посіли ІІ місця. Також ІІ місце у обласному етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка посіла Барскова Єва, учениця 9 класу Міловського ліцею. Вітаємо переможців!