Головне управління ДПС у Луганській області ІНФОРМУЄ: 1) Виявлено схему розтрати бюджетних коштів; 2) Що таке «податкова амністія»?

Дата: 30.12.2021 10:57

1)

Виявлено схему розтрати бюджетних коштів

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області  Людмила Хворостян повідомила, що фахівцями відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом cпільно з правоохоронними органами, виявлено факти завищення вартості будівельних робіт для бюджетної організації на суму понад 21 млн. гривень.

Встановлено, що суб’єктом господарської діяльності для виконання будівельних робіт для бюджетної організації залучено субпідрядників, які мають ознаки «фіктивності» та зазначені роботи не виконували, чим було  завищено  вартість будівельних робіт.

Сума збитків завданих державному бюджету становить понад 21 млн. гривень.

Дані матеріали правоохоронними органами, долучено до кримінального провадження за ч.5 ст. 191, ч.2 ст. 3641 Кримінального кодексу України.

Головне управління ДПС у Луганській області

______________________________________________________________________________________________

2)

Що таке «податкова амністія»?

«Податкова амністія» – це можливість легалізувати статки, з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори в періоди до 01 січня 2021 року, та бути захищеним державними гарантіями і звільнятися від відповідальності згідно з підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями.

Це та відповіді на інші питання можна знайти на загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (ЗІР). Його розміщено на вебпорталі ДПС за посиланням: https://zir.tax.gov.ua/.

Головне управління ДПС у Луганській області