Людина в біді

Дата: 05.01.2022 16:00

Мешканці Донецької і Луганської областей зазнали особливих складнощів внаслідок конфлікту, переміщення великої кількості осіб, ще й додатково ситуація ускладнилась наслідками глобальної пандемії. З початку конфлікту надаємо психологічну допомогу та одним із найбільш пріоритетних питань ставить психологічне здоров’я населення та повноцінний доступ до психологічних послуг потребуючим групам людей. Тому інформуємо щодо можливості надання телефонних консультацій професійних психологів мешканцям громади, включаючи соціально-незахищених верств населення, ізольованих груп, сімей у складних життєвих обставинах й усіх, хто потребує уваги та підтримки у цей складний час.