Про результати роботи Міловської селищної військової адміністрації

Дата: 16.07.2023 10:39
Кількість переглядів: 352

Станом на 14.07.2023 року штатна чисельність працівників Міловської селищної військової адміністрації (далі – Міловська СВА) складає 30 осіб, фактично працює 14.

          Службових відряджень не було. Кількість працівників у відпустці – 4.

          За звітний період опрацьовано 308 вхідної службової документації, з них 158 підлягали до негайного та своєчасного виконання.

Вихідної документації за звітний період зареєстровано 287 листів.

Від міністерств та інших центральних органів виконавчої влади надійшло 16 контрольних документів. Опрацьовано та надано відповідей – 32 листа.

На виконання протокольних рішень та доручень від Луганської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації надійшло 10 контрольних документів. Надано відповідей – 16.

Від Старобільської районної військової адміністрації за звітний період протокольні доручення не надходили. Всі отримані інші листи вчасно опрацьовано та надані відповіді у терміни.

З метою формування складу аварійно-відновлювальних бригад з відновлення критичної інфраструктури (водопостачання, водовідведення, газопостачання, електропостачання) підписано договір про намір щодо співпраці із Товариством з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційним підприємством «СПЕЦЕНЕРГО». Також через гугл-форму, яка опублікована на офіційному сайті, сторінці адміністрації в соціальній мережі Фейсбук формується кадровий резерв для відновлення критичної інфраструктури громади.

 

 

 

 

          Відповідальним за стан критичної інфраструктури та стан роботи комунальних підприємств є відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, земельних відносин, екології та благоустрою.

Мінімальний перелік комунальної техніки, що буде необхідний для усунення наслідків збройної агресії російської федерації наданий на всі зацікавлені департаменти та міністерські відомства. Також планується залучати техніку від підрядної організації, з якою укладений договір про намір співпраці.

За сприяння спеціалістів відділу містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології Старобільської районної військової адміністрації було відновлено схеми централізованого водопостачання та водовідведення в смт. Мілове.

Відділом з питань економічного розвитку та інвестиційної діяльності досягнуто домовленостей із міжнародними донорськими організаціями та гуманітарними місіями стосовно надання різноманітних видів допомоги, в тому числі і комунальної техніки, проте лише після деокупації громади.

На випадок відсутності електроенергії, з метою забезпечення населення смт Мілове питною водою, в наявності є дизельні генераторі, що надійшли від МО Червоний Хрест. Для підвезення питної води в інші населені пункти громади, планується закупівля відповідних ємкостей.

Визначено місце тимчасового розміщення та зберігання твердих побутових відходів у Міловській територіальній громаді Старобільського району після деокупації для уникнення утворення стихійних сміттєзвалищ.

За роботу пунктів звязку між населеними пунктами та забезпеченням екстреного зв’язку відповідальним є відділ взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної роботи та цивільного захисту.

З метою узгодження співробітництва у сфері організації та здійснення перевезень вантажів Міловської селищної військової адміністрації після деокупації території громади підписано договір наміру з транспортним перевізником - ФОП «Муштай Світлана Іванівна»

Проведені заходи щодо придбання матеріальних цінностей для місцевого матеріального резерву. На сьогоднішній день наповнення місцевого матеріального резерву становить 60,9 % від загальної потреби.

Наразі ведуться перемовини стосовно заключення договорів  з продавцями на закупівлю засобів дезінфекції, речового майна, засобів захисту до матеріального резерву.

На території Міловської СТГ заплановано відкриття восьми пунктів незламності, які будуть розгорнуті після деокупації території.

На даний час готові до відкриття 2 пункти незламності, які укомплектовані відповідно до постанови КМУ від 17.12.2022 №1401 (генераторами, спутниковими системами Starlink,  електрообігрівачами, тепловими гарматами, булер’янами).

У зв’язку з повною окупацією території громади, проведення детальних розрахунків щодо впровадження і технічного обслуговування систем МАСЦО та надання пропозицій щодо виділення субвенції у 2023 році є неможливим.

Відповідно до Примірного табелю термінових та строкових донесень з питань цивільного захисту, надано доповідь за перше півріччя 2023 року, а саме: 1/1 ПЦЗ  «Доповідь  про  стан ЦЗ»,  10/1 резерв «Інформація про стан накопичення

 

 

 

матеріальних цінностей до місцевих резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій».

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 10.05.2023 № 91 надано інформацію щодо виконання плану основних заходів цивільного захисту Міловської селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області за перше півріччя 2023 року.

Розпорядженням начальника Міловської СВА від 22.12.2022  № 20 створено комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Міловської селищної військової адміністрації Старобільського району Луганської області. Затверджено положення про комісію та посадовий склад.

30 грудня 2022 року затверджено План роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Міловської селищної військової адміністрації Старобільського району Луганської області на 2023 рік.

Протягом І півріччя 2023 року проведено 4 онлайн-засідання комісії. В червні 2023 року 1 засідання. На засіданнях були розглянуті питання щодо внесення змін до номенклатури місцевого матеріального резерву, передачі матеріальних цінностей з матеріального резерву, стану підготовки та проведення технічної інвентаризації фонду захисних споруд цивільного захисту, які розташовані на території громади, стану готовності фонду захисних споруд цивільного захисту, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів до використання за призначенням.

Організацію, планування та виконання заходів цивільного захисту на території Міловської селищної територіальної громади покладено на відділ взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної роботи та цивільного захисту.

Розпорядженням начальника Міловської СВА від 12.05.2023 № 35 затверджено «План основних заходів цивільного захисту Міловської селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області на 2023 рік».

На даний час виконано лише один із заходів Плану, а саме проходження навчання керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією заходів цивільного захисту, у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області. Фактично за державним замовленням пройшли навчання 4 особи, що становить 100% від Плану.

Всі наступні заходи Плану будуть виконуватися після деокупації території.

До міжнародних та гуманітарних організацій направлено три звернення щодо надання гуманітарної допомоги.

У червні поточного року з Луганським обласним Товариством Червоного Хреста України укладено меморандум про взаєморозуміння та співробітництво.

 Також від Товариства Червоного Хреста отримано шість дизельних генераторів на загальну суму понад 2000,0 тис. грн. 

Від БО «Восток SOS» для комунального некомерційного підприємства «Міловська центральна районна лікарня» Міловської селищної ради отримано багатофункціональний пристрій на суму понад 12,5 тис. грн.

Ведеться робота щодо відновлення роботи центру надання адміністративних послуг. Кандидатура начальника центру проходить спецперевірку на зайняття відповідної  посади  згідно діючого законодавства. При прийнятті особи на посаду,

 

 

послуги ЦНАПу будуть надаватися в хабі при Лозно-Олександрівській селищній військовій адміністрації за адресою: м.Ірпінь, вул. 74-ї Стрілецької Дивізії, 1.

На сьогоднішній день отримано доступи до Реєстрів  - ПК "ІС "Соціальна громада", Єдина інформаційно-аналітична система "Діти" (ЄІАС "Діти"), Реєстр пошкодженого та знищеного майна.

          Розпорядженнями начальника військової адміністрації від 08.12.2022 № 17, 21.03.2023 № 21, від 29.06.2023 № 50 утворено комісії:

для обстеження житлових будинків та об’єктів нерухомого майна, визначення стану їх придатності для подальшої експлуатації, потреби у будівельних матеріалах для проведення ремонтних та відновлювальних робіт, розміру збитків, завданих внаслідок збройної агресії рф;

з визначення розміру збитків, завданих земельному фонду України, внаслідок збройної агресії Російської Федерації;

з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Розроблено та затверджено розпорядженням начальника Міловської СВА від 04.07.2023 № 52 комплексну Програму підтримки внутрішньо переміщених осіб Міловської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки, одним із завдань якої є направлення на оздоровлення та відпочинок дітей Міловської громади. На сьогодні охоплено оздоровленням та відпочинком 9 дітей громади (2 - оздоровленням; 7 - відпочинком). Ведеться робота щодо закупівлі путівок за кошти місцевого бюджету для відпочинку в таборі 9 дітей у серпні 2023 року.

На постійній основі ведеться робота з ВПО громади щодо їх залучення до навчання з метою сприяння працевлаштуванню. На сайті Фейсбук щовівторка викладається посилання на онлайн-семінар з професійного навчання від центру зайнятості для всіх бажаючих внутрішньо переміщених осіб Міловської громади. Проводиться моніторинг графіків комплектацій груп ЦПТО ДСЗ та інформування щодо пропонованих курсів охочих навчатися.

Начальник відділу з питань забезпечення соціальних та публічних послуг має доступ до програмного комплексу "Соціальна громада" та до єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС). Начальник проходить навчання  з роботи в програмі ПК «ІІС Соціальна громада»,  користування РНСП згідно графіків.

На сьогоднішній день ведеться робота щодо відновлення роботи управління охорони здоровя та соціальної сфери Міловської селищної ради. Наразі до Луганської обласної військової адміністрації подано зміни до структури селищної військової адміністрації.

Відновлення комунальних установ «Міловський центр соціальних служб Міловської селищної ради», «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Міловської селищної ради» наразі не планується. Всі

керівники та працівники центрів залишилися на окупованій території. Відповідно до розпорядження   начальника   Міловської селищної  військової адміністрації від

29.12.2022 № 33-к з керівниками комунальних установ з 29.12.2022 року тимчасово призупинено дію трудових договорів на період дії воєнного стану.

На офіційних сайтах Міловської адміністрації постійно висвітлюється інформація  щодо  алгоритму  дій для осіб,   які  постраждали від  торгівлі людьми;

 

 

 

інформація щодо телефонів «гарячих ліній» для отримання безкоштовної правової та психологічної допомоги таким особам; цілодобової «гарячої лінії» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.

          Постійно ведеться робота з донесення мешканцям громади інформації щодо неприпустимості зловживання статусом ВПО.

          В рамках підтримки Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» ведеться відповідна інформаційна кампанія. Мешканцям громади надається інформація про можливості цієї програми, телефони гарячих ліній  психологічної підтримки, способи самодопомоги.

          До кінця липня 2023 року заплановано відновити роботу управління освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради.

Службою у справах дітей постійно ведеться робота  щодо збору, перевірки та надання актуальної інформації про переміщених (евакуйованих) дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих в сімейні форми виховання (опіка/піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу) із зони бойових дій чи залишення на тимчасово окупованій території.

З метою соціального захисту прав та інтересів дитини, включення Зюбенка Івана Олексійовича, 17.06.2021 року народження, вихованця Луганського обласного будинку дитини №2 до Переліку дітей, які можуть бути усиновлені, службою у справах дітей Міловської селищної військової адміністрації готується пакет документів для позову до суду щодо позбавлення батьківських прав матері Зюбенко Івана, яка не виконує батьківських обов’язків.

          Ведеться робота стосовно інвентаризації облікових справ громадян, які перебувають на квартирному обліку щодо поліпшення житлових умов, зокрема, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

          На сьогодні службою у справах дітей встановлено зв’зок та місце фактичного перебування дітей, які перебувають на квартирному обліку, і знаходяться на підконтрольній Уряду території України.

         Дітям, з якими службою у справах дітей встановлено зв’зок та місце фактичного перебування, які перебувають на квартирному обліку, і знаходяться на підконтрольній Уряду території України надано вичерпні консультації щодо підготовки і надання документів необхідних для отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

У 2023  році субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа не надходила.

          Службою у справах дітей ведеться робота щодо наповнення Єдиної інформаційної системи «Діти».

          В рамках Меморандуму про співпрацю в гуманітарній сфері між Міловською селищною військовою адміністрацією та Марківською селищною військовою адміністрацією, з метою консолідації зусиль сторін у гуманітарній сфері  для  допомоги  населенню  громад Луганської області, на базі гуманітарного

 

 

хабу, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Рене Декарта, 14, начальником служби з червня 2023 року надаються консультації громадянам з питань соціального захисту дітей, усиновлення та сімейних форм виховання.

За звітній період надано консультації 8 громадянам з зазначених питань.

Проводиться постійна робота щодо оновлення документації та облікових справ дітей.

Відновлено роботу комунального некомерційного підприємства «Міловська центральна районна лікарня» Міловської селищної ради, комунального підприємства «Міловський центр первинної медико-санітарної допомоги Міловської селищної ради».

Районною лікарнею укладено договір з НСЗУ за пакетом 56 «Забезпечення збереження кадрового потенціалу для надання медичної допомоги населенню, яке перебуває на тимчасово окупованій території».

Міловським КП «Міловський ПМСД» здійснювався пошук приміщення для тимчасового місцезнаходження адміністрації підприємства, заключено договір позички. Визначено тимчасове місцезнаходження комунального підприємства за адресою: 53220, Дніпропетровська область, місто Нікополь, вул. Каштанова, будинок 58. Заклад працює над відновлення доступу до електронної бази даних E-heath. Ведеться пошук медичного персоналу для відновлення кадрового потенціалу.

Наразі підприємствами відновлюється фінансово-облікова та кадрова документація (особові справи, посадові інструкції, актуалізація, валідація персональних списків в медичних інформаційних системах).

 Отримано ліків та виробів медичного призначення (гуманітарна допомога) на суму 2900,00 грн.

Лікарнею продовжується робота в ХАБі Попаснянської міської військової адмінітсрації за адресою: місто Черкаси, вул. Чехова, 9А.

Постійно проводиться робота щодо інформування мешканців Луганської області про відновлення роботи закладів з наданням контактної інформації через об’яви в месенжерах, соціальних мережах, друковані оголошення в ХАБах  міст Дніпра, Черкас, Києва, Харкова.

В період з 17 червня по 14 липня поточного року ліків та  виробів медичного призначення отримало майже 90 осіб, що мають статус внутрішньо-переміщеної особи. За звітний період видано ліків та виробів медичного призначення на суму 8 389,22 грн.

Ведеться робота щодо відновлення списків диспансерних груп хворих.

Інформація про зруйновані /пошкоджені об'єкти охорони здоровя відсутня.

Надано 92 консультації населенню з питань оформлення субсидій, надання безоплатної правової допомоги, заповнення заяви про пошкоджене майно, оформлення пенсії,  компенсації на оплату комунальних послуг власникам житла, які надали прихисток ВПО, пільг для дітей учасників бойових дій, постановки на військовий облік та інше.

Надано 21 консультацію учасникам бойових дій стосовно відновлення втрачених документів, пільг для дітей учасників бойових дій, пенсійного забезпечення, проходження ВЛК, постановки на військовий облік, та інше.

Постійно моніторяться та вирішуються проблемні питання і потреби ВПО з Міловської громади. 

 

 

  Продовжується співпраця з Норвезькою радою у справах біженців.  За ініціативи начальника Міловської СВА Ірини Болткової для внутрішньо-переміщених осіб, які проживають в місцях компактного проживання в м.Дніпрі протягом зазначеного періоду надавалася юридична допомога стосовно складання позовів до суду щодо встановлення права власності на нерухоме майно, вступу у спадок, відновлення втрачених документів та інше.

Ведеться постійна робота з редакторами сайту «Меморіал героїв» у вигляді збору інформації про загиблих військовослужбовців ЗСУ з Луганської області з метою вшанування пам’яті та оприлюднення їхнього життєпису.

Протягом зазначеного періоду працівники військової адміністрації підвищували свій професійний рівень шляхом участі у форумах, семінарах, навчаннях, тренінгах, а також проходженні освітніх курсів. Прийнято участь в 28 різнопланових заходах.

Проводилась робота щодо наповнення сайту актуальною інформацією, закріплення розділу «Публічна інформація» з подальшим наповненням інформації, яка підлягає оприлюдненню згідно постанови КМУ № 835 від 21 жовтня 2015 р. Направлена заявка на реєстрацію розпорядника на порталі data.gov.ua на виконання ЗУ «Про доступ до публічної інформації».

          Спільно з працівниками відділення № 2  Старобільського районного управління поліції та представниками Служби безпеки України в Луганській області ведеться активна спільна робота з поповнення доказової бази щодо колаборантів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь