З ДНЕМ ЗНАНЬ! ПРИВІТАННЯ ВІД ІРИНИ БОЛТКОВОЇ,НАЧАЛЬНИКА МІЛОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМНІСТРАЦІЯ

Дата: 01.09.2023 08:15

Шановні педагоги, учні, батьки!

Сьогодні в Морозівському закладі загальної середньої освіти I-III ступенів Міловської селищної ради розпочинається новий навчальний 2023-2024 рік.

На жаль, це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни діти мають продовжувати вчитися, здобувати нові знання, тому що вони– це наше майбутнє.

Особливим і дуже важливим у житті цей день є для наших першокласників, які вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.

Шановні освітяни! Вам довірено найбільше багатство нашої країни – дітей. Висловлюю вам щирі слова вдячності за розуміння, мудрість і турботу! Щастя вам, міцного здоров’я, натхненної праці та творчих успіхів! Нехай цьогорічний першовересень принесе  нашим дітям  широкі обрії знань, педагогам – задоволення від результатів роботи, а батькам – віру в щасливу долю їхніх дітей!

Бажаю всім нам якнайшвидшої Перемоги, терпіння, миру в душі та над землею!

З повагою,

начальник Міловської селищної військової адміністрації