ЗВІТ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Дата: 04.09.2023 15:13

МІЛОВСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПРО РОБОТУ

ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Відповідно до Указу Президента України від 23.09.2022р. № 665/2022 "Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганській області, на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII , для забезпечення нормалізації життєдіяльності мешканців Міловської громади, що були вимушені переміститися з тимчасово окупованої території, Міловська селищна військова адміністрація надає інформацію про виконану роботу за тиждень.

Стан наповнюваності місцевого матеріального резерву для запобігання виникненню і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

На даний час наповнюваність місцевого матеріального резерву становить 74,73 % від загальної потреби. Проведені заходи по придбанню будівельних матеріалів, генераторів, супутникових систем Starlink, речового майна, засобів дезінфекції, засобів зв’язку, засобів захисту.

На сьогоднішній день продовжуються перемовини та заключення договорів  з продавцями про закупівлю матеріальних цінностей для місцевого матеріального резерву.

Робота з реєстром пошкодженого та зруйнованого майна (РПЗМ)

На сьогоднішній день в РПЗМ було опрацьовано та зареєстровано 44 повідомлення від жителів Міловської громади, що надійшли на Портал «Дія».

Робота медичного обслуговування

Ведеться перереєстрація декларацій про надання медичної допомоги з населенням Міловської громади, що покинули тимчасово окуповану територію. Станом на 01.09.2023р з новими лікарями укладено 47 договорів про надання медичних послуг. Також проводяться роботи по заключенню нових договорів з населенням.

На ХАБі Попаснянської МВЦА (місто Черкаси, вул. Чехова, 9а) 122 особам надано послуги ( вимірювання артеріального тиску, рівня цукру в крові, сатурації (рівень кисню), видано ліки та вироби медичного призначення).

Постійно проводиться робота щодо інформування мешканців Луганської області про відновлення роботи закладу з наданням контактної інформації через об’яви в месенджерах, соціальних мережах, друкованих об’яв в ХАБах  Черкас, Харкова, Києва.

Освітній процес

Відновлено роботу Морозівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Призначено керівника закладу. Ведеться робота щодо наповнення закладу здобувачами освіти. На сьогодні зареєстровано 39 учнів на дистанційне навчання.

Наради/семінари. Навчання

- участь начальника Міловської селищної військової адміністрації Ірини Болткової у складі делегації Старобільської районної військової адміністрації з робочою поїздкою до м. Одеса на урочисте підняття прапора на патрульному катері «Старобільськ»;

- участь у засіданні  Міжміської робочої групи з покращення місцевого бізнес-клімату, яке впроваджується ГО "Електронна Республіка" за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України", та у засіданні  Міжміської робочої групи з покращення бізнес клімату, на тему "Актуальні питання державної регуляторної політики".

- участь у засіданні Координаційної ради з питань стабілізації ситуації на деокупованих територіях Луганської області та їх реінтеграції в режимі відеоконференції під головуванням голови Луганської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Артема ЛИСОГОРА;

- участь в онлайн-нараді з питань організації надання медичної реабілітації внутрішньо переміщеним особам, постраждалим внаслідок війни з рф під головуванням заступника голови облдержадміністрації К. Безгинської;

- участь у засіданні Координаційного штабу з підтримки цивільного населення при Старобільській районній військовій адміністрації;

- участь у вебінарі «Спілкування з людьми, які переживають втрату близької людини», «Як підтримувати підлеглих, не наражаючись на маніпуляції»;

- участь у вебінарі в рамках програми «Управління організацією та психологічна стійкість у воєнний час» за темою «Управління персоналом у кризовий період»;

- онлайн-нарада «Основні процеси управління: планування, організація, контроль»;

- онлайн-нарада «Запобігання зниженню продуктивності колективу, раціональний розподіл часу і ресурсів в умовах виснаження, невизначеності, скорочення персоналу»;

- онлайн-заходах МОЗ України та ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України;

- семінар «Е-обмін кадровими документами через месенджери: поради для запровадження».

Консультативна робота з громадянами

Надано консультацій населенню з питань:

пенсійного забезпечення – 5;

оформлення пільгової пенсії УБД – 2;

забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України - 3;

отримання статусу члена сім’ї загиблого учасника бойових дій- 1;

зміни до порядку виплат ВПО – 15;

з питань соціального захисту дітей - 8 а базі гуманітарного хабу м. Київ проводився прийом та консультації громадян ВПО з Луганської області).

За консультаціями Ви можете звернутися за номером телефону +380684826800. Вся актуальна інформація розміщена на офіційному сайті Міловської селищної військової адміністрації https://milovska-gromada.gov.ua, та на офіційній сторінці facebook