Розширено категорію отримувачів фінансової підтримки від Українського ветеранського фонду

Дата: 20.09.2023 17:12

Про відшкодування витрат на бізнес для ветеранів та членів їх сімей

Український ветеранський фонд відшкодовує до 20000 грн на товари і обладнання для ФОП з числа ветеранів та членів їх родин, які були придбані після 24.02.2022 року. Гроші можуть отримати учасники бойових дій, які не на службі, їх дружини, чоловіки, матері, діти, а також батьки ветеранів, які мають статус ВПО. Фінансуватимуться ВПО з таких областей: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області та місто Київ. Покупки Фонд відшкодовує одноразово. Заявки приймаються до завершення воєнного стану.

Для отримання допомоги необхідно подати:

1. паспорт;
  2. виписку чи витяг з Єдиного державного реєстру про фізичну особу – підприємця чи самозайняту особу;
  3. посвідчення УБД/особи з інвалідністю внаслідок війни/учасника війни;
  4. якщо заявка подається членом сім’ї ветерана, то подаються документи, що це підтверджують;
  5. довідку про статус ВПО;
  6. чеки та накладні на покупки, зроблені після 24.02.2022.

Заявка на відшкодування подається на офіційному веб-сайті Фонду у розділі “Мікрофінансування” за посиланням. Протягом 10 днів після схвалення заявки, ветеран або його рідні можуть отримати гроші за товари і послуги, які придбали для бізнесу після 24.02.2022. При цьому, Фондом створено покрокову інструкцію, як подати заявку через аплікаційну форму. Важливо: придбане обладнання має відповідати КВЕД фізичної особи – підприємця. Інакше кажучи, якщо ви володієте автомайстернею, але придбаєте садове обладнання, такі покупки не відшкодовуються. Якщо у ході заповнення аплікаційної форми у вас виникатимуть питання, надсилайте їх на офіційну пошту Фонду: veteranfundua@gmail.com. Для додаткової інформації звертайтеся на гарячу лінію Фонду 0980094872.