ЯК ВІДНОВИТИ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ

Дата: 04.10.2023 11:08

Не варто панікувати, якщо втратили посвідчення водія. Втрачені документи швидко відновлюються як в сервісному центрі МВС, так і онлайн.

З початку 2023 року 55 570 громадян отримали фізичне посвідчення водія та 1 085 - в електронній формі без використання пластикового бланка.

Аби відновити посвідчення водія в сервісному центрі МВС необхідно здійснити попередній запис: онлайн або в терміналі, який розташований у приміщенні сервісного центру МВС.

З талоном особа звертається до сервісного центру МВС та надає адміністратору паспорт громадянина України з відміткою про місце реєстрації або посвідку на проживання та ідентифікаційний номер платника податків.

У разі викрадення документу - подається довідка з поліції. Орієнтовна вартість  - 311 гривень за бланк та адмінпослугу.

Замовлення посвідчення також доступне онлайн в застосунку Дія або в Електронному кабінеті водія.

Як це зробити?

• необхідно авторизуватися,
  • заповнити всі поля,
  • сплатити за послугу,
  • обрати зручний спосіб отримання.

Готовий документ кермувальник отримує в сервісному центрі МВС, або у відділенні Укрпошти на території України.

Логістичні витрати поштовим перевізником обійдуться орієнтовно 294 гривні. Також наявна можливість замовити кур’єрську доставку.

Якщо відновлення посвідчення водія замовляється через Дію, отримання доступне виключно в сервісному центрі МВС.

Важливо - під час дії воєнного стану медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом не є обов’язковою.