Ірина Болткова взяла участь у робочій нараді щодо пошкодженого та знищеного майна

Дата: 13.10.2023 08:23

12 жовтня 2023 року, начальник Міловської селищної військової адміністрації Ірина Болткова взяла участь у робочій нараді під керівництвом першого заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Олексія Смирнова, щодо пошкодженого та знищеного майна.

На порядку денному розглядалися питання:

- про роботу центрів надання адміністративних послуг щодо прийому повідомлень про пошкоджене та знищене майно;

- про стан організації роботи комісій з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна в наслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України;

- про стан створення комісій з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені/пошкоджені об’єкти нерухомого майна в наслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

До участі у нараді долучились начальники військових адміністрацій населених пунктів Луганської області та начальники центрів надання адміністративних послуг.