Опитування для суб’єктів господарювання малого та середнього підприємництва Міловської громади

Дата: 13.10.2023 11:42

Шановний(а) представник(ця) бізнесу Міловської громади!

В рамках визначення проблемних питань суб’єктів господарювання малого та середнього підприємництва, які після 24.02.2022 перемістили свою діяльність до інших регіонів України, Міловською селищною військовою адміністрацією проводиться опитування.

Метою якого є визначення, узагальнення основних проблем представників бізнесу, які, виникають при роботі з органами влади, банківськими установами, органами Державної податкової служби тощо та перспектив їх вирішення.

⚠️З огляду на вищевикладене, просимо заповнити анкету-опитувальник за посиланням: