ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА МІЛОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІРИНИ БОЛТКОВОЇ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2023 09:06

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

7 грудня – професійне свято всіх, хто пов’язав свою долю з досить нелегкою справою – служіння громаді. Сьогодні, в умовах воєнного стану, місцеве самоврядування слугує міцною основою для держави і надійним тилом для Сил Оборони країни. Це найближчий населенню рівень влади, який є важливою сполучною ланкою між населенням і державою.

Це професійне свято всіх, хто працює в сільських, міських, районних і обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

Сьогодні спільне завдання всіх українців − відстояти незалежність і цілісність держави та побудувати Українську державу європейського зразка.

Хочу подякувати Вам, що в такий складний час, Ви демонструєте самовідданість, компетентність у роботі, активну громадську позицію. Ви щоденно, сумлінно та відповідально працюєте на благо всієї громади, піклуючись про її розвиток та процвітання. Служіння громаді – це почесна та відповідальна місія, яку ви виконуєте з гідністю.

Хотілося б від усього серця побажати всім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя й непохитної віри у щасливе майбутнє України.

Бажаю від щирого серця  усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя, а також перемоги та миру в Україні.

Нехай день 7 грудня об’єднає у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими й багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

Ірина Болткова,

начальник Міловської селищної військової адміністрації