Дата: 11.12.2023 12:06

На факультеті інженерії Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля (м. Київ) відбулась ХІV Всеукраїнська науково-практична конференція „Майбутній науковець – 2023”.

Її метою було надання представникам молодої наукової еліти можливості апробації своїх наукових робіт, підвищення наукового та освітнього рівнів, а також розвиток і реалізація творчого потенціалу молодих науковців.

Учениця 11 класу Морозівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Міловської селищної ради Анастасія Тернова взяла участь в конференції.

В електронному збірнику матеріалів тез та доповідей учасників буде і робота Анастасії Тернової.

Дякуємо, Анастасіє! Так тримати!