22.12.2023 року відбулося онлайн-засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми

Дата: 22.12.2023 17:24

22.12.2023 року  відбулося онлайн-засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми.

До порядку денного було включено три питання:

1. Підбиття підсумків проведення місцевого етапу Всеукраїнської акції «16 днів проти  насильства».

2. Про основні напрямки реалізації заходів щодо попередження домашнього насильства та насильства за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та протидії торгівлі людьми.

3. Про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в закладах освіти громади, спрямованої на підвищення громадської свідомості, рівня правової культури та інформованості населення щодо форм, проявів, причин і наслідків домашнього насильства, формування нетерпимого ставлення до насильницької моделі поведінки.

За участю членів ради  було підведено  підсумки проведення акції в громаді та наголошено про тісну співпрацю суб’єктів взаємодії, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, щодо діяльності спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб в громаді та висвітлення цієї соціальної проблеми, вжиття заходів на попередження насильства. Без подолання цього  соціально небезпечного явища неможливо створити умови для самореалізації людини, реалізації принципів рівних прав, свобод і можливостей кожного громадянина.

За результатами проведення Координаційної ради прийнято відповідні рішення.