Обговорені довгострокові проекти співпраці з постачання обладнання - систем накопичення енергії

Дата: 10.01.2024 11:20

Фото без описуФото без опису

09  січня   2024 року  в Печерському районі м. Київ в гуманітарному хабі Старобільської районної державної адміністрації,  головою Старобільської районної державної адміністрації начальником Старобільської районної військової адміністрації Луганської області Володимиром  Череватим,  разом  з начальником відділу економічного розвитку та інвестиційної діяльності Міловської селищної військової адміністрації, провели зустріч з  експертом з відновлення української енергетичної інфраструктури, заступником   голови  наглядової ради ПрАТ «Укргідроенерго» Олегом  Терлецьким.

Були обговорені  довгострокові проекти до можливої співпраці з  постачання обладнання - систем накопичення енергії, в період повоєнного  відновлення. Дане обладнання допоможе  в найближчій перспективі  забезпечити додаткову мобільність та гнучкість в постачанні електроенергії на соціально важливих об’єктах  деокупованих територіях громад Старобільского району.

Паралельно обговорено питання щодо можливості  придбання обладнання для крафтових сироварень, за рахунок міжнародних донорів та міжнародних організацій з підтримки сталого розвитку України,  для сільгоспвиробників -  підприємців з Луганської області, які релакували власний бізнес.